/10

Aşıklar Şehri izle

Los Angeles'ta yaşayan Mia ve Sebastian, birbirlerini tanımayan iki yetişkin insandır. Ancak aralarında çok büyük bir benzerlik ve rastlantı yaşanmaktadır. Sebastian, sahip olduğu tek işinden kovulmuş. Mia'nın ise oyuncu olma hayalleri yıkılmaya başlamıştır. İkisinin de kariyeri çok kötü giderken birbirleriyle tanışırlar ve ilk görüşte aralarında büyük bir bağ oluşur. Böyle güzel bir aşk ikisini de mutlu edecektir. Birlikte devam eden hayata tutunmak için hayallerindeki işlere sahip olmaları gerekir. Bu yüzden tüm zorlukları birlikte aşmaya çalışacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 138
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Sevgilimden Son Mektup izle (2021)

/10

50 yıllık gizemli bir aşk mektubunu araştırmak üzere işe koyulan bir gazeteci, mektubu değerli bir şeyler saklayan bir hazine olarak görmektedir. Bu yüzden mektubu derin bir şekilde araştırmaya başlamıştır. Ancak olaylar ilerledikçe kendisini yasak bir aşkın ortasında bulan genç gazeteci, iç içe geçmiş bir tür aşk hikayesinin baş kahramanı olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Sarpatta Parambarai izle (2021)

/10

Sıkı bir boks hayranı olan genç Kabilan, her ne kadar boksa hayran ve takipçi olsa da hayatında hiç boks yapmamıştır. Yaşadığı küçük kasabada gerekli imkanlara ulaşamayan Kabilan, artık bir şeyler yapmaya karar vererek harekete geçecektir. Sahip olduğu bilgi ve doğuştan gelen yeteneği sayesinde kısa sürede büyük yollar kat eden Kabilan, başarılı bir kariyere sahip olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the next karate kid izle
The Next Karate Kid izle (1994)

/10

Her şeyi geride bırakarak sakin bir hayata atılmış olan Bay Miyagi, anne ve babasını kaybetmiş genç bir kıza Senseilik yapmak zorunda kalacaktır. Eski arkadaşının torunu olan bu genç ve ergen kıza akıl hocalığı yapmak Miyagi için oldukça zorlayıcı olsa da işler yavaş yavaş düzene girmeye başlayacaktır. Ancak beklenmedik bir düşman, olayları alt üst edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.