/10

Ash & Dust izle

Fragman izle

Kasabaya uzak bir çiftlik evinde yaşayan mütevazi bir çift, sessiz ve sevgi dolu bir hayat sürmektedir. Ancak bir gün ormana gömülü eski bir kutuyu bulan ve gün yüzüne çıkaran çift, başlarına gelecek büyük beladan habersizlerdir. Gizemli bir çetenin hedefi haline geldiklerini fark eden çift, kendilerini bir hayatta kalma oyununun içinde bulacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 306
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Midnight in the Switchgrass izle (2021)

/10

Tecrübeli ortağı Karl sayesinde oldukça iyi bir kariyere sahip olan Rebecca, bu zamana kadar Karl ile birlikte bir çok davada yer almıştır. Ancak yeni bir davada görev almaya başlayan Rebecca, yerel bir polis memuru olan yeni ortağı Byron ile çalışmak zorunda kalacaktır. İşlenen faili meçhul seri cinayetleri çözmeye çalışan ikili, beklenmedik olaylarla karşılaşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the outfit izle
The Outfit izle (2022)

/10

İşinin ehli tecrübeli bir tezi olan Leonard, yoğun işi yüzünden gece vardiyası yapmak zorunda kalmıştır. Ancak yaşlı terzi, kendisini bulacak olan felaketin henüz farkında değildir. Tehlikeli bir çeteye istemeden bulaşan Leonard'ın başı büyük bir belaya girer. Ve Leonard için bu beladan kurtulmanın tek yolu ise onları alt etmek olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

texas chainsaw massacre izle
Texas Chainsaw Massacre izle (2022)

/10

Teksas'ın ıssız topraklarından kendilerine miras kalan bir arsayı görmek ve satışı yapmak isteyen Melody, arkadaşları ve küçük kız kardeşi ile beraber bir yolculuğa çıkmıştır. Ancak başlarına geleceklerden habersiz olan kızlar, istemeden uzun yıllardır saklanan acımasız bir katili uyandıracaklardır. Bu acımasız maskeli katil yıllar sonra yeniden kan dökmeye devam edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.