/10

Arınma Gecesi 1 izle

Yılda sadece bir 12 saat sürecek bir geceye mahsus tüm suçlar serbesttir. 12 saat boyunca her türlü suç cezasız kalacaktır. Zengin aileler iyi korunan evlerinde güvenli şekilde geceyi geçirebilmektedir. Ancak zengin Sandin ailesi büyük bir tehlikeye girecektir. İçeriye gizlice giren acımasız katiller, ev güvenli moda girdiğinde içerideki aile üyelerini rehin alacaklardır. Amaçları ailenin babası James'in yaptığı işlerdir. Ancak James, sahip olduğu şeyleri bırakıp atmayacaktır ve ailesine zarar gelmesine kesinlikle izin vermeyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 155
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Kill Plan izle (2021)

/10

Bu zamana kadar çok fazla pislikle savaşmış ve bir çok çirkin görevde yer almış CIA Ajanı Nash, artık tahammülsüz ve umursamaz birisi olmuştur. Ancak Nash, insanlığın sonunu getirmek amacıyla birileri tarafından piyasaya ölümcül bir zehrin sürüldüğünü öğrenir. Bu duruma el atma kararı veren Nash, kısa süre içerisinde karşısında bu işte parmağı olan hükumet yetkililerini bulacaktır. Tek başına devlet gücüne sahip hükumete karşı savaşın ortasında kalan Nash, hükumetin bu acımasız planını ortaya çıkartmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Alice Fades Away izle (2020)

/10

Geçmişinde büyük hatalar yapan ve yanlış insanlarla ilişki kuran Alice'nin başı eski sevgilisi ile derttedir. 1950’li yılların ortalarında yalnız başına genç bir kadın olan Alice, şiddete ve baskılara dayanamayarak yeni bir hayata başlamak ister. Bunun için 2. Dünya Savaşında savaşmış amcasının yanına sığınır. Ancak bunlar Alice'nin geçmişinden kurtulmasını sağlamayacaktır. Çünkü Alice'nin peşine birileri tarafından profesyonel bir seri katil takılmıştır. Genç kadın, amcasının yardımlarıyla zorlu ve depresif bir hayatta kalma mücadelesi verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Şiddet Mirası izle (2019)

/10

Birbirlerinden ayrı yaşayan ve uzun süredir görüşmeyen bir baba ve oğul, aradan geçen uzun zamanın ardından tehlikeli bir olaydan dolayı karşılaşırlar. Oğlunun başarısız bir uyuşturucu ticaretine bulaştığını ve peşine tehlikeli adamların düştüğünü öğrenen baba, her şeyi bir kenara bırakarak oğluna destek çıkmak isteyecektir. Aralarındaki kötü baba oğul ilişkisine rağmen ikili beraber kaçmaya başlayacak, verdikleri hayatta kalma mücadelesinin yanı sıra geçmişten kalan aile sorunlarıyla da yüzleşmek zorunda kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.