/10

Archive izle

Çok sevdiği karısını bir trafik kazasında kaybeden George, karısının özlemektedir. Karısının bilincini kullanarak yapay zekalı bir yazılım geliştirmiştir. Karısıyla sanal bir ilişki yaşayan George, karısından geliştirdiği yapay zekayı entegre ederek insana yakın bir robot üretmeye çalışmaktadır. Yıllardır uğraştığı bu projeyi herkesten saklamaktadır. Ve en sonunda amacına ulaştığında hiçbir şey düşündüğü gibi olmayacaktır. Yetkililer, George'nin bir işler çevirdiğini anlamıştır yapay karısını korumak için uğraşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 184
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
titane izle
Titane izle (2021)

/10

10 yıldır kayıp olan oğlu Andrien'e ulaşmayı başarmış acılı bir baba, oğlunun başına gelen kötü olayları unutturmaya ve yeni bir hayata başlamak için mücadele etmektedir. Ancak acımasız bir katil olan Titane, Andrien'in peşine düştüğünde büyük bir dehşet başlayacaktır. Oğlunu korumak isteyen baba ile gözü dönmüş acımasız bir katil, karşı karşıya kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

spectral izle
Spectral izle (2016)

/10

Yakın bir gelecekte doğaüstü varlıkların dünyaya saldırmasıyla birlikte dünya yaşanmaz halde bir savaş meydanına dönecektir. Doğaüstü düşmanlarına karşı verdikleri savaşta pek başarılı olamayan insanlık, büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Tüm imkanların kullanıldığı bu büyük savaşta özel bir birlik, istilacılara karşı önemli ve etkili bir mücadele vermektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

tam sana goreyim izle
Tam Sana Göreyim izle (2021)

/10

Genç bir bilim insanı olan Alma, bilimsel çalışmalarını maddi olarak karşılayabilmek için tuhaf bir deneye katılır. İnsanları mutlu etmek için yaratılmış Tom adındaki üst düzey zeka ve niteliklerle donatılmış bir robotla yaşamak zorundadır. Çok kötü günler geçiren ve hayatında büyük sorunları olan Alma, Tom'un onu mutlu etme çabalarına yavaş yavaş karşılık verirken ikili mutlu olmanın ne demek olduğunu öğrenecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.