/10

Archive izle

Çok sevdiği karısını bir trafik kazasında kaybeden George, karısının özlemektedir. Karısının bilincini kullanarak yapay zekalı bir yazılım geliştirmiştir. Karısıyla sanal bir ilişki yaşayan George, karısından geliştirdiği yapay zekayı entegre ederek insana yakın bir robot üretmeye çalışmaktadır. Yıllardır uğraştığı bu projeyi herkesten saklamaktadır. Ve en sonunda amacına ulaştığında hiçbir şey düşündüğü gibi olmayacaktır. Yetkililer, George'nin bir işler çevirdiğini anlamıştır yapay karısını korumak için uğraşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 273
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
firestarter izle
Firestarter izle (2022)

/10

Doğuştan gelen içgüdüsel bir yeteneğe sahip olan genç bir kız, zihnini kullanarak her şeyi yakma gücüne sahiptir. Ancak henüz daha küçük yaşta olması sebebiyle sahip olduğu bu gücü isteği dışında kontrolsüz bir şekilde salıvermektedir. Bu yüzden onu korumak isteyen ailesi, her ne kadar tüm durumlara hazırlıklı olsalar da beklenmedik olaylar yaşanacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Lone Wolf izle (2021)

/10

Yolsuzluk ve adaletsizliği hat safhalarda olduğu Melbourne şehrinde, halk yönetimden hiç memnun değildir. Çevreci ve idealist bir grup gönüllü genç ise bu durumu fırsat bilerek birtakım yasadışı eylem hazırlığına girişecektir. Ancak yetkililer, durumdan önceden haberdar olarak eylem hazırlığında olan grup üyelerine karşı önlem almaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

avatar the way of water izle
Avatar: The Way of Water izle (2022)

/10

Yaşanan son olayların ardından rahat bir nefes alan Neytiri ve Na'vi halklarının huzurlu günleri çok uzun sürmeyecektir. Çünkü yakından tanınan bir tehdit, yarım kalan işini bitirmek için yeniden harekete geçecektir. Bu saldırıya karşı kendilerini korumak isteyen Neytiri ve Na'vi halkları güçlerini birleştirirken, Jake Sully ailesi ve sevdiklerini için zorlu bir mücadeleye atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.