/10

Aramızdaki Sözler izle

Yaptıkları bir uçak seyahati sırasında uçak karlı bir dağın eteğine çakılmıştır. Uçakta bulunan Alex ve Ben, büyük bir şans sonucu hayatta kalmayı başarmıştır. Kendileri dondurucu soğukta karlı bir dağın tepesinde yapayalnız halde bulan Alex ve Ben, yardımın geleceğini umut ederek beklemektedir. Ancak susayan, acıkmaya başlayan ve üşüyen ikili, yardımın gelmeyeceğini anladıklarında kendi başlarına kurtulmak için harekete geçerler. Bu vahşi doğada çıktıkları macerada hayatta kalmak için beraber hareket etmek zorundadırlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,327
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, , ,

  1. hasan akçoban dedi ki:


    çok etkileyici

  2. Fırat dedi ki:


    2 kez izledim çok güzel etkileyici ve anlamlı bir film

bebek servisi izle
Bebek Servisi izle (2022)

/10

Kendisini komisyoncu olarak tanıtan Hyun, istenmeyen bebeklerin bırakıldığı bölgelerden bebekleri çalarak onları zengin ailelere satmaktadır. Bu sayede geçimini sağlayan ve kimsesiz bebeklere aile bulan Hyun'un hayatı, terk ettiği bebeğini tekrar almak için geri dönen bir anne ile kesiştiğinde değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

laal singh chaddha izle
Laal Singh Chaddha izle (2022)

/10

Çocukken çevresi tarafından zeka geriliği sebebiyle dışlanan Laal, Hindistan'ın küçük bir kasabasında annesi ile beraber yaşamaktadır. Her zaman kendisine destek olan annesi sayesinde ahlaklı ve yardımsever bir insan olan Laal, doğuştan gelen başarısı ve azmi sayesinde kendisi için bambaşka bir hayat hikayesi oluşturacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.