/10

Aquaman izle

Atlantis'in sualtı krallığının insan doğumlu varisi Arthur Curry, dünyalar arasında bir savaşı önlemek, insanların ve Atlantis'lilerin canını kurtarmak ve Atlantis'in tahtına oturmak için bir maceraya atılıyor. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,399
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ateşli Ruh izle (2019)

/10

Fantastik bir olay sonucu ölümünün ardından tıpkı bir hayalet olan Juste, son zamanlarda çok tuhaf olaylarla karşı karşıya kalmıştır. Fransa'da yaşayan Juste, hayalet olarak bir amaca hizmet etmektedir. Juste'nin görevi, ölümü yakın insanların yanında olarak onlara yardım etmek ve son günlerinde onların yanında güzel zamanlar geçirmektir. Ancak çok sevdiği eski arkadaşıyla karşılaşan Juste için işler pek iyi gitmeyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.a

Ölümcül Labirent 2: Şampiyonlar Turnuvası izle (2021)

/10

İlk olaylardan sonra kurtulmayı başaran Zoey ve Ben, bu ölümcül oyunu düzenleyen acımasız insanların peşine düşeceklerdir. Ancak kendilerini daha büyük bir tuzakta olduklarını fark etmeyen ikili ve hiçbir şeyden habersiz masum insanlar kendilerini ölümcül bir labirentte bulacaklardır. Daha önce kurtulmayı başarmış Zoey ve Ben'in liderlik edeceği ekip, bu labirentte kurtulmak için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Space Jam 2: Yeni Efsane izle (2021)

/10

Kurnaz ve zeki bir yapay zeka yazılımı, basketbol efsanesi LeBron James'in oğlunu kaçırarak LeBron'a sinsi bir tuzak kurar. Oğlunu kurtarmak isteyen LeBron'un, son bir basket maçı oynaması gerekmektedir. Çizgi film evrenine yollanan ve burada çizgi film karakterleriyle birlik olan LeBron, basket maçını kazanmak ve oğlunu kurtarmak için heyecan dolu bir maceraya atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.