/10

Apollo 11 izle

Neil Armstrong önderliğindeki Buzz Aldrin ve Michael Collins'in bulunduğu bir ekip, uzay tarihinde büyük bir ilke imza atacaktır. Apollo 11 projesi olarak tarihe geçen olayda, bu üç pilot bir ilki başaracak ve aya ayak basacaktır. Bu kolay gibi görünen projenin arkasında çok geniş çaplı bir çalışma vardır ve dünyayı tamamen değiştirecek bir tarih yazılacaktır. Apollo 11 projesi hakkında daha önce görülmemiş bir belgesel. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 225
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
eiffel izle
Eiffel izle (2021)

/10

Fransız hükümeti, ünlü bir mühendis olan Gustave Eiffel'den Paris için büyük bir yapı tasarlamasını istemiştir. Bu isteğin üzerine çalışmalara başlayan Eiffel, insanlar için kullanışlı ve mükemmel mimariye sahip bir eser üzerinde çalışmaya başlar. Ancak çalışmaları sırasında gizemli bir kadınla tanışması, her şeyi değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

jackass forever izle
Jackass Forever izle (2022)

/10

Eğlence ve şaka dolu zamanlar geçiren Jackass ekibi, son programlarının üzerinden geçen uzun yılların ardından tekrar gözler önüne çıkacaktır. Bu sefer yıllarca biriktirdikleri şakalar ve içeriklerle izleyicilerini eğlence sunmayı amaçlayan ekip; absürt, çılgın, tehlikeli, aşağılayıcı ve komedi dolu içerikleriyle yeniden dönüyor. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the tinder swindler izle
The Tinder Swindler izle (2022)

/10

Sanal tanışma uygulaması olan Tinder'ın sahte bir kullanıcısı olan Simon, tanıştığı kadınlara hiç olmadığı birisiymiş gibi davranmaktadır. Onları sahte sözleri ve hayatıyla kandırmayı başaran Simon, pek çok habersiz kurbanı dolandırmayı başarmıştır. Kullandığı teknikleri ile kadınları manipüle ederek kandırmayı başaran Simon, şimdi ise uluslararası bir dolandırıcıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.