/10

Ant Man izle

Dr. Hank, yıllarca yaptığı çalışmalarının ardından süper güçlere sahip mükemmel bir giysi üretmiştir. Bu giysi, kendisini kullanana üstün bir güç veriyor ve boyutunu değiştirmesine olanak sağlıyordur. Hank, bu giysinin sadece özel durumlarda özel kişiler tarafından kullanılmasını istemektedir. Ve acımasız katillerin yapacakları geniş çaplı bir soygunun durdurulmazsa büyük bir tehlikeye yol açacağının farkındadır. Bu yüzden bu elbiseye uygun olarak gördüğü eski hırsız Scott'u görevlendirecektir. Scott, soygunu durdurmak ve kahraman olmak için elinden geleni yapacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 885
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
babil izle
Babil izle (2022)

/10

Dünyadaki film popülerliğinin artması ve film sektörünün devi olan Hollywood'un ilk yükselmeye başladığı dönemlerde, pek çok karakter Hollywood'un gücü sayesinde zirveye ulaşmış ve hayatlarının en gösterişli dönemlerini yaşamaya başlamışlardır. Ancak hırslarına ve açgözlülüklerine yenik düşen ünlü oyuncular, hızlı yükselişlerinin ardından düşüşlerini de yaşamaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the menu izle
The Menu izle (2022)

/10

Genç bir çift, hayatlarında unutulmaz deneyimler yaşamak için çok popüler bir yemek şefinin düzenlediği bir ada turuna katılırlar. Bu ıssız adada birbirinden farklı mükemmel yiyecekleri denemeyi bekleyen çift, yemek gecesinin başlamasıyla tuhaf olaylarla karşı karşıya kalacaklardır. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise işlerin hiç de göründüğü kadar masumane olmadığını fark ederler. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

bicaklar cekildi gizemli bir seruven izle
Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven izle (2022)

/10

Yunanistan'da bir tatil adasında gerçekleşen cinayet üzerine harekete geçen ünlü dedektif Benoit Blanc, bu gizemli davada kendisinin nelerin beklediğinden habersizdir. Adaya giriş çıkışın olmadığı ve içlerinde katil veya katillerin olduğu bir grup şüpheli ile karşı karşıya gelen Ajan Blanc için işler hiç kolay olmayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.