/10

An Easy Girl izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Belirsiz bir hayata sahip olan Naima, henüz daha 16 yaşındadır ancak hayata karşı her zaman tutkulu davranmaktadır. Nereye gitti, ne yapmayı istediği belirsiz olan hayatı, Naima'yı artık bunaltmaya başlamıştır. En sonunda güzel veya belkide hayatını değiştire günler geçirmek için yaz tatiline çıkıyor. Tek başına bir tatil geçirmek kimse için çekici değildir bu yüzden Naima'nın hayat dolu ve çekici bir yaşama sahip olan kuzeni Sofia'da kendisine katılıyor. Sofia, güzel bir yaşam tarzına sahiptir ve Naima ile birlikte güzel bir tatil geçirecektir. Bu tatil Naima'nın hayatını büyük ölçüde değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 444
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the icebreaker izle
The Icebreaker izle (2016)

/10

Antartika buzul denizinde yük gemilerine yol açan bir buz kırma gemisi, ilerlediği rotasında büyük bir buz dağıyla karşı karşıya kalır. Manevra şansı olmayan ve devasa buz dağıyla çarpışmak üzere olan gemi mürettebatı, büyük bir felaketi önlemek için mücadele verecektir. Ancak bu mücadele daha büyük felaketlere yol açacaktır ve gemi, ölümcül bir tuzağa sürüklenmeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

cry macho izle
Cry Macho izle (2021)

/10

Artık oldukça yaşlanmış eski kafalı bir at binicisi, berbat bir hayat yaşayan genç bir çocuğa yardım etmek için yola çıkar. Alkolik anne ve kötü durumda olan bir babanın çocuğu olan bu gencin hayatı oldukça kötüye gidiyordur. Genç oğlanı bu durumdan kurtarmak ve onu iyi bir işe sokarak hayatını düzeltmek isteyen yaşlı adam, genç oğlanla birlikte hayat dersleriyle dolu bir yolculuğa çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

cok satanlar izle
Çok Satanlar izle (2021)

/10

Yaşlı ve huysuz bir yazar, yaşlılığının ve hastalığının getirdiği sorunlar yüzünden artık yazmayı bırakmıştır. Hayatlarının son günlerini geçirdiğini ve yalnız öleceğini düşünen yaşlı adamın kapısını genç bir kitap yayıncısı çalar. Yayınlayacakları bir kitap için yaşlı yazardan yardım isteyecektir. Son yazacağı kitap için isteksiz olan yaşlı yazar ve genç yayıncı, oldukça anlamlı bir kitap yazma işine girişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.