/10

An Easy Girl izle

Belirsiz bir hayata sahip olan Naima, henüz daha 16 yaşındadır ancak hayata karşı her zaman tutkulu davranmaktadır. Nereye gitti, ne yapmayı istediği belirsiz olan hayatı, Naima'yı artık bunaltmaya başlamıştır. En sonunda güzel veya belkide hayatını değiştire günler geçirmek için yaz tatiline çıkıyor. Tek başına bir tatil geçirmek kimse için çekici değildir bu yüzden Naima'nın hayat dolu ve çekici bir yaşama sahip olan kuzeni Sofia'da kendisine katılıyor. Sofia, güzel bir yaşam tarzına sahiptir ve Naima ile birlikte güzel bir tatil geçirecektir. Bu tatil Naima'nın hayatını büyük ölçüde değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,098
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the princess izle
The Princess izle (2022)

/10

Acımasız ve bencil bir prens olan Julius ile evlenmeyi reddeden genç bir prenses, Julius'u reddettiği ve onun sinsi planlarını bozduğu için kaçırılarak tutsak edilir. Kralın tahtını ele geçirmek için genç prensesi kaçıran Julius, hiç beklemediği kadar güçlü ve iradeli prensesin gazabına uğrayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ten inch hero izle
Ten Inch Hero izle (2007)

/10

Küçük bir sahil kasabasında mütevazi bir sandviç dükkanı işleten bir grup arkadaş, birbirlerinden çok farklı düşüncelere ve karakterlere sahiplerdir. Ancak bu farklılıklarına rağmen ortak bir noktada buluşan bu dört arkadaş, gerçek aşk ve huzurlu hayat için mücadele etmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

365 gun bugun
365 Gün: Bugün izle (2022)

/10

İlk filmin ardından birbirlerine sıkı sıkıya bağlanan Laura ve Massimo, artık daha güçlü aşkları ile güzel bir hayat sürmektedirler. Ancak bu güzel birliktelik pek uzun sürmeyecektir. Massimo'nun ailesi ile olan sorunları çiftin arasını bozarken, gizemli bir adam Laura'nın kalbini çelebilmek için çıkagelmiştir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.