/10

Amerikan Soygunu izle

Dört genç öğrenci, berbat bir sosyal hayata sahiptir. Dört gencinden peşinde koştuğu hayalleri vardır. Bu hayalleri için sürekli çabalayan gençler, en sonunda riskli bir kararla karşı karşıya kalırlar. Hayatları için riskli ve cesaret gerektiren bir soygun yapmayı planlayan arkadaşlar, Amerika tarihinin en çok ses getiren soygunlarından birisini yapacaklardır. Planlarını hazırlamışlar ve ne yapmaları gerektiği öğrenmişlerdir. Her şey hazır olduğundaysa dört arkadaş, uzun soluklu bu soygunu gerçekleştirmek için işe koyulacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 159
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Tribes of Palos Verdes izle (2017)

/10

Michigan’lı bir aile, tüm hayatlarını değiştirecek bir karar ile hiç bilmediklei bir yer olan Palos Verdes’e taşınır. Ailenin babası ve büyük abisi Jim, bu yeni taşındıkları yere hızlıca adapte olarak hayatlarını düzene sokmuşlardır. Ancak ailenin annesi Sandy ve küçük kızı Medina, bu yere henüz alışamamışlardır. Başladığı yeni okulda hiç kimseyle arkadaşlık edemeyen Medina, yaşının getirdiği sorunlar nedeniyle yalnızlığa sürüklenmeye başlayacaktır. Ve kendisini bu durumdan kurtarmak için farklı yollara başvuracaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Dikkat, Şehvet izle (2007)

/10

2. Dünya Savaşının en ateşli ve çekişmeli yıllarında genç bir kadın olan Wang, ülkenin siyasi açıdan önemli bir adamı olan Yee ile taşınır. Wang ve Yee arasında bu tanışmayla beraber büyük bir aşk ateşi yanacaktır. Ancak ikili arasındaki bu ilişki bulundukları durum nedeniyle karmaşık ve anlamsız bir hale bürünür. Çünkü devam eden savaş, iç karışıklıklar ve gizli devlet meseleleri Wang ve Yee çiftinin ilişkisine oldukça etki etmektedir. Bu etkiler çiftin ilişkisini karışıklıklarla dolu bir çıkmaza sürükleyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Trust izle (2021)

/10

Birbirlerini delicesine seven ve oldukça güvenen Brooke ve Owen çiftinin evliliği oldukça sağlamdır. İkisi de bu sağlam evlilikten dolayı oldukça rahat ve memnundur. Ancak son zamanlarda yaşanan olaylar bu güveni sekteye uğratacaktır. Karşılarına çıkan cazibeli teklifleri değerlendirmek isteyen Brooke ve Owen, aralarındaki güveni suistimal edeceklerdir ve sırları açığa çıktığında ise yaptıklarının sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.