/10

Ajanlar İş Başında izle

Dünyaca tanınan ünlü, havalı ve süper casus Lance, dünyayı kurtarma konusunda bir numaradır. Ancak arka planda kalan Walter, Lance'nin kullandığı ekipmanları yapan dahi bir bilgisayar uzmanıdır. Lance'yi bu kadar iyi yapan şey aslında Walter'ın zekasıdır. Ancak yine de Walter sürekli arka planda kalmakta ve aşağılanmaktadır. Lance, uğradığı bir saldırıda güvercine dönüştüğünde ise dünyayı tehdit eden acımasız bir kötülük karşısında sadece Walter kalacaktır ve insanların ona güvenmesi gerekmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,146
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

,

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kadin kral izle
Kadın Kral izle (2022)

/10

18. yüzyılda Batı Afrika'nın en güçlü ülkelerinden birisi olan Dahomey Krallığının başı, sadece kendi çıkarlarını düşünen sömürgeci Avrupa devletleri ile beladadır. Kendi ülkelerini, milletlerini ve topraklarını korumak isteyen Dahomey halkı, komutan Nanisca önderliğinde Avrupalı işgalcilere karşı zorlu bir savaş için hazırlanmaya başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

prey izle
Prey izle (2022)

/10

Günümüzden yaklaşık 300 yıl önce dünya sanılandan daha vahşi bir haldeydi. Hayatta kalmak için vahşi doğada tek çareleri avlanmak olan bir kabile, yaşadıkları bölgeye inen dünya dışı bir varlık tarafından avlanmaya başlamıştır. Kabilenin en iyi savaşçılarından olan Naru, kabilesini ve masum insanları bu vahşi ve yetenekli avcıdan korumak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.