/10

Afterburn/Aftershock izle

Tecrübeli ve azimli bir iş kadını olan Gia Rossi, geçmişte yaşadığı sıkıntılı aşk hayatı yüzünden artık her şeyini bir kenara bırakarak sadece işine odaklanmayı planlamaktadır. Yeni başladığı işinde azimli bir şekilde çalışarak başarılı olmayı hedefleyen Gia, hesaba katmadığı şeylerle karşılaşacaktır. Yeni işinde eski erkek arkadaşı Jax ile birlikte çalışmaya başlayan Gia, hala aralarındaki bağın çok güçlü olduğunu fark eder. Tüm planları yavaş yavaş suya düşen Gia, kendisini güçlü aşk duygusuna kaptırarak her şeyden tekrar kopmaya ve sadece Jax'e ilgi duymaya başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 614
Dil Seçenekleri:
Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
vinterviken izle
Vinterviken izle (2021)

/10

Çok farklı insanlar olan iki genç ergen, aynı şehirde yaşamalarına rağmen birbirlerine sosyal statü açısından oldukça uzaklardır. Farklı yaşamları nedeniyle bir arada bulunamayacak bu iki genç, şans eseri aynı lise sınıfında okumaya başlayacaktır. Bu rastlantı ikiliyi bir araya getirirken tüm tabular yıkılacak ve birbirlerine karşı olan düşünceleri değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

mothering sunday izle
Mothering Sunday izle (2021)

/10

İngiltere'de yaşayan kültürlü bir ailenin çocuğu olan Paul, zengin bir ailenin genç kızı Emma ile evliliğin eşiğindedir. Ancak Paul, uzun yıllardır evin hizmetçisi olan Jane ile gizli bir ilişki yaşamaktadır. Yaşadıkları bu yasak aşkı herkesten gizlemek zorunda kalan Paul ve Jane, hayatları önemli bir noktaya geldiklerinde artık büyük bir karar vermek zorundadırlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

les miresable izle
Les Miserables izle (2012)

/10

19. yüzyılda baskıcı bir Fransa yönetiminin bir işçisi olan Jean, işlediği bir hırsızlık üzerine hapse girmiştir. Hapisten çıkmasının ardından çaldığı değerli gümüşler ile kendisine bir iş kurmayı planlar. Ancak dedektif Javert, halen Jean'in peşini bırakmamıştır. Jean ise kendisine kalan kimsesiz küçük bir çocuğa bakmak ve hayatını düzene sokmak için mücadele etmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.