/10

Afacan Felix izle

Fragman izle

Annesinin tatile çıkması üzerine babasını bulma şansı yakalayan Felix, denizde kaybolan babasını bulmak için kasabanın yaşlı kaptanı ile birlikte bir maceraya çıkacaktır. Henüz 12 yaşında afacan bir çocuk olan Felix için bu zorlu macera oldukça tehlikelidir. Ancak babasını bulma umuduyla yolan çıkan afacan çocuk, hiç beklemediği zorluklarla yüzleşmek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 83
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
grizzly park izle
Grizzly Park izle (2008)

/10

Kamu cezasına çarptırılan sekiz genç, Grizzly Park'taki çöpleri toplamak zorunda kalmıştır. Başlarında bir şerif ile birlikte Grizzly Park'a doğru hareket eden ekip, kendilerini bekleyen felaketten habersizlerdir. Ormanda yaşayan ve vahşi hayvanlarla iyi anlaşan acımasız bir seri katil, sekiz gence hayatlarının en kanlı ve korkulu kabusunu yaşatacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

lost in the pasific izle
Lost in the Pacific izle (2016)

/10

Pasifik denizi üzerinde uçak ultra lüks bir yolcu uçağı, aşırı zengin yolcuları ile seyrine devam etmektedir. Ancak kimse yaşanacak korku dolu olayı beklememektedir. Bir grup acımasız korsan tarafından ele geçirilmeye çalışan uçak içinde kanlı bir mücadele başlamıştır. Ve işler giderek daha tehlikeli bir hal alacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Jim Button and the Wild 13 izle (2020)

/10

Maceracı makinistler Luke ve Jim, Morrowland'ı büyük bir tehlikeye karşı koruyabilecek tek savunuculardır. Masum insanların hayatları için mücadeleye hazır olan Luke ve Jim, Morrowland'ı korumak için tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorundadırlar. Korsanlar, ejderhalar, çöller ve denizlerle karşılaşacak olan ikili, aksiyon dolu bir macera yaşayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.