/10

Adrift izle

Tami ve Richard çifti, birbirlerine aşık ve sevgi doludurlar. Richard, denizcilikle uğraşıyor ve boş zamanlarda tekneyle açılarak denizin tadını çıkartmayı seviyordur. Richard'a uzun bir yolculuk işi gelir. Richard hem bu işten para kazanacak hemde tadını çıkartacaktır bu yüzden Tami'nin de kendisiyle gelmesini ister. Çift, uzun bir yolcuğuna yelken açmış uçsuz bucaksız okyanusta seyahat etmektedir. Ancak ortaya çıkan şiddetli bir kasırga yüzünden her şey alabora olur. Tekne büyük zarar görür ve çift okyanusun ortasında yapayalnız kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 188
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the pursuit of happyness izle
The Pursuit of Happyness izle (2006)

/10

Ekonomik ve sosyal açıdan kötü günler geçiren bir pazarlamacı olan Chris, sahip olduğunu her şeyi kaybetmiştir. Hayatını kazanmak için verdiği mücadelede çuvallayan Chris, küçük oğlunun velayetini almasıyla birlikte hayata olan bakış açısı değişecektir. Oğlunun geleceği için elinden gelen tüm mücadeleyi veren Chris, dram ve acı dolu bir hayatın mahkumu olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kral richard izle
Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar izle (2021)

/10

Bir güvenlik görevlisi olan Richard, iyi bir baba ve iyi bir eski tenisçidir. Çocukları Venus ve Serena'nın doğuştan gelen yeteneğini fark eden Richard, onları tüm imkanıyla eğitmektedir. Ancak pek çok engelle karşılaşan ve destek alamayan Richard, Venus ve Serena ile birlikte turnuvalara katılacak ve uzun bir şampiyonluk yoluna atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

turu ve sirk maceralari izle
Turu ve Sirk Maceraları izle (2019)

/10

Yumurtlayamayan ve bu yüzden ilgi görmeyen genç tavuk Turu, yalnız bir müzik öğretmenini en yakın arkadaşı haline gelmiştir. Çok güzel vakitler geçiren ikili, sıkı bir dost olmuştur. Ancak bir kaza sonucu öğretmen yaralanmış ve büyük şehirdeki hastaneye kaldırılmıştır. Bunun üzerine en yakın arkadaşının yanında olmak isteyen Turu, hastaneye ulaşabilmek için bir sirk gösterisi düzenlemek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.