/10

Açgözlü izle

Fragman izle

Küçük bir kasabada, son dönemlerde tuhaf ve esrarengiz olaylar yaşanmaya başlamıştır. Şerifler bu durumu araştırırken kasabadaki korku giderek büyümektedir. Genç bir çocuk olan Lucas'ın gizemli bir hayatı vardır ve kimse onun hakkında bir şey bilmiyordur. Bu durumun farkına varan öğretmeni, Lucas ile iletişim kurmaya çalışırken korkunç gerçeklerle karşı karşıya kalacaktır. Kasabada yaşanan olayların sebebinin karanlık bir ruh olduğunu ve bu olayların Lucas ile bağlantılı olduğunu öğrenen öğretmen, şerif kardeşi ile yaşananları anlamak ve Lucas'ı kurtarmak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 44
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
gercekten ask izle
Aşk Gerçekten izle (2020)

/10

Geç ve ufku açık siyahı bir ressam, Washington'daki sıkı sanat rekabetine girebilmek için çalışmaktadır. Bu rekabetin bir parçası olarak eserlerini diğer sanatçılara ve topluma ulaştırmayı hedefleyen genç ressam, hiç beklemediği bir anda aşkı bulacaktır. Kalbi kırık genç bir kıza aşık olan ressamın hayatı ve kariyer yolculuğu bu aşkla beraber değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

No One Gets Out Alive izle (2021)

/10

Büyük hayallerle ülkesini terk ederek Amerika'da yaşama fırsatı bulan Ambar, Amerika'da kadınlara özel geçici bir pansiyon tutmuştur. Burada sıkı çalışarak hayatını düzene sokmak isteyen genç kadın, hayatının kabusu yaşayacaktır. Pansiyonda tuhaf olaylar yaşandığının farkına varan Ambar, aldırış etmediği bu paranormal olayların kurbanı haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Ghost Mansion izle (2021)

/10

Bir korku hikayeleri yazarı, perili ev konseptli hikayesini tamamlamak için perili evlerde yaşamış insanlara ulaşarak onlara röportaj yapmaya başlamıştır. Perili evlerde yaşanan paranormal olayların peşinden giden ve bunları kanıtlamakla kafayı bozan genç muhabir, fark etmeden bu korku dolu karanlığın içine sürüklenecektir ve kendisi de bu korkunç olayların bir parçası haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.