/10

90’lar Ortası izle

1990'lü yıllarda Los Angeles'da yaşayan Stevie, henüz ergenliğe giriş dönemlerindedir. Sıkıntılı aile hayatı yüzünden sürekli baskı gören Stevie, okulda diğer çocuklar tarafından sürekli ezilmektedir. Yaşadığı bu olaylar henüz küçük yaşlarda olan Stevie'yi çok büyük bir çıkmazın içine sürüklemektedir. Okulların yaz tatiline girmesiyle yalnız başına bol bol kaykay süren çocuk, kendisine yeni bir arkadaş grubu ediniyor. Bu tekin olmayan arkadaş grubu, Stevie'yi daha büyük bir felakete sürüklemektedir. Ancak Stevie kendisini özgür hissetmeye başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 563
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
bebek servisi izle
Bebek Servisi izle (2022)

/10

Kendisini komisyoncu olarak tanıtan Hyun, istenmeyen bebeklerin bırakıldığı bölgelerden bebekleri çalarak onları zengin ailelere satmaktadır. Bu sayede geçimini sağlayan ve kimsesiz bebeklere aile bulan Hyun'un hayatı, terk ettiği bebeğini tekrar almak için geri dönen bir anne ile kesiştiğinde değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

laal singh chaddha izle
Laal Singh Chaddha izle (2022)

/10

Çocukken çevresi tarafından zeka geriliği sebebiyle dışlanan Laal, Hindistan'ın küçük bir kasabasında annesi ile beraber yaşamaktadır. Her zaman kendisine destek olan annesi sayesinde ahlaklı ve yardımsever bir insan olan Laal, doğuştan gelen başarısı ve azmi sayesinde kendisi için bambaşka bir hayat hikayesi oluşturacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.