/10

47 Metre Derinde 2: Kafes izle

Dört kız arkadaş, güzel bir tatile çıkmışlardır. Birlikte eğlenmeye ve iyi vakit geçirmeye çalışmaktadırlar. Bir adam, genç kızlara eski bir su altı şehrinden söz eder. İnsanlar dalgıç kıyafetleriyle o su altı şehrine dalarak keşif yapmaktadır. Kızlar bunun eğlenceli olacağını düşünerek su altına dalmışlardır. Ancak su altında oluşan güçlü bir akıntıdan dolayı suyun derinliklerine kadar sürüklenmişlerdir. Bilmedikleri bir yerde sınırlı oksijen tüpüyle mahsur kalan genç kızlar, kendilerini katil köpek balıklarının ortasında bulur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 229
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the pursuit of happyness izle
The Pursuit of Happyness izle (2006)

/10

Ekonomik ve sosyal açıdan kötü günler geçiren bir pazarlamacı olan Chris, sahip olduğunu her şeyi kaybetmiştir. Hayatını kazanmak için verdiği mücadelede çuvallayan Chris, küçük oğlunun velayetini almasıyla birlikte hayata olan bakış açısı değişecektir. Oğlunun geleceği için elinden gelen tüm mücadeleyi veren Chris, dram ve acı dolu bir hayatın mahkumu olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the usual suspects izle
The Usual Suspects izle (1995)

/10

Keyser kod adlı acımasız bir katil, kanlı bir tekne cinayeti düzenleyerek 27 insanı öldürmüş ve 91 milyon dolar değerinde bir vurgun yaparak kayıplara karışmıştır. Olaydan sonra hayatta kalan tek görgü tanığıyla beraber harekete geçen polis, beş olağan şüphelinin arasında gerçek suçlunun kim olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Bu sırlar, yalanlar ve korku dolu soruşturma hiç kolay olmayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

beyaz bant izle
Beyaz Bant izle (2009)

/10

1900'lü yılların başlarında Almanya'nın kuzey bölgesindeki küçük bir köyde, ufak bir kaza sonucunda köy doktoru ölmüştür. Bu kazanın sorumlularını bulmak ve cezalandırmak için köyde halkı arasında bir arayış başlar. Ancak bu arayış, köy halkı arasında iç çatışmalara sebep olur. Aileler arasında ve aileler içinde yaşanan bu anlaşmazlık, tüm köyde garip olaylar ve kaosa sebep olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.