/10

400 Bullets izle

Rütbeli bir subay olan Noah'ın komutasındaki bir İngiliz askeri konvoyu, çok önemli bir füze sistemi taşımaktadır. Ancak Afgan teröristler, konvoya ani bir saldırı düzenleyerek füze sistemlerini ele geçirir. Bu saldırı sisteminin teröristler tarafından ele geçirilmesi çok ölümcül sonuçlara sebep olabilecektir. Durumun farkında olan ve saldırıdan yaralı kurtulan Noah, yakınlardaki ufak bir İngiliz gözcü ekibine ulaşmayı başarır. Ama yardım gelemeyecektir ve askerler tek başlarına mücadele etmek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 168
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Take Back izle (2021)

/10

Brian ve Zara, sakin bir kasabada rutin hayatlarını yaşayan iki mutlu çifttir. Ancak geçmişi gizemli ve hiçte sıradan olmayan Zara, kasabada düzenlenen bir soygunu engellediğinde çiftin hayatı tamamen değişecektir. İnsan kaçakçılığının yanı sıra pek çok kirli işe bulaşmış bir çete, kendilerini küçük düşüren Zara ve ailesinin peşine düşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

doctor strange in the multiverse of madness izle
Doctor Strange in the Multiverse of Madness izle (2022)

/10

Tüm evrende her zaman kötü düşmanlar vardır. Sayıları birden fazla olan bu düşmanlar, milyonları yok etmeyi kafaya koymuş kaçık kötülerdir. Evrenler arası seyahat edebilme yeteneği sahip Doctor Strange ise farklı evrenlerde farklı düşmanlara karşı savaş vermek zorunda kalacak ve zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Adam Project izle (2022)

/10

Yakın bir gelecekten zaman yolculuğu yaparak günümüze gelen bir pilot olan Adam, kazalı bir iniş yaparak dünyaya düşecektir. İnsanlığın geleceği için mücadele eden Adam, zaman yolculuğu sayesinde geçmişine gidip çocukluk haline tanıklık edecek. Geçmişinin ve geleceğinin benliğiyle birleştiği bir zaman kavramında, geleceği kurtarma görevi Adam'a düşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.