/10

365 Gün izle

Satış direktörü olan Laura'nın iş ve sosyal hayatında yaşadığı sorunlar nedeniyle, sevgilisi Martin'le olan ilişkisi bozulmaya başlamıştır. Bu kötü giden ilişkisini kurtarmak için sevgilisi Martin ve dostlarının olduğu Sicilya'ya tatile gitme kararı alır. Fakat Laura, bir mafya lideri olan Massimo tarafından kaçırılır. Massimo, genç kadını 365 gün boyunca zorla alıkoyarak kendisine aşık olmasını bekler. Eğer 365 günün sonunda Laura gitmek isterse özgürlüğüne kavuşacaktır. Polonya menşeili, orjinal ismi 365 dni olan filmin devamı olacak 2. film prodüksiyon aşamasında. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,637
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Pelé: Bir Efsanenin Doğuşu izle (2021)

/10

Futbol tarihine adını altın harflerle yazdırmayı başarmış yıldız oyuncu Pele, Sao Paulo'nun gecekondu mahallerinde top koşturan bir çocuktur. Ancak doğuştan gelen yeteneği ve tükenmek bilmeyen azmi sayesinde henüz 17 yaşına geldiğinde Brezilya'yı Dünya Kupası'na taşımakta büyük rol oynayacaktır. Bu başarı onu tüm dünyanın tanımasına yol açacak ve önüne büyük yükseliş fırsatları çıkaracaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Literally, Right Before Aaron izle (2017)

/10

Üniversitede tutkulu aşk yaşayan Allison ve Adam, aralarında yaşanan ufak bir anlaşmazlık sonucunda ayrılmışlardır. Bu olayın üzerinden uzun bir zaman geçse de Adam, hala üniversite aşkı olan Allison'u unutamamış ve ondan başkasını düşünemiyordur. Ancak Allison, nişanlanmış ve yaklaşan düğününe Adam'ı çağırmıştır. Bu düğün haberiyle sarsılan Adam, bir şeyler yapması gerektiğini düşünür ve olaylar yerini bir aşk kaosuna bırakır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

A Ciambra izle (2017)

/10

Bir roman topluluğunda yaşayan Pio, henüz 14 yaşında olmasına rağmen yaşadığı hayat şartları nedeniyle alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıklar edinmiştir. Yaşının küçük olması onun önünde büyük bir engeldir. Bu yüzden Pio, her zaman küçük yaşının getirdiği sorunlarla karşılaşmış ve büyümeyi çok istemektedir. Yaşadığı kötü hayatın getirilerine rağmen abisinin yerine geçecek kadar cesur olan Pio, henüz küçük yaşında çok büyük sorumluluklarla karşılaşacak ve önemli kararlar vermek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.