/10

365 Gün izle

 • Tr Altyazı
 • Satış direktörü olan Laura, iş ve sosyal hayatında yaşadığı sorunlar nedeniyle sevgilisi Martin'le olan ilişkisi bozulmaya başlamıştır. Bu kötü giden ilişkisini kurtarmak için sevgilisi Martin ve dostlarının olduğu Sicilya'ya tatile gidiyor. Fakat Laura, bir mafya lieri olan Massimo tarafından kaçırılıyor. Massimo, genç kadının 365 gün boyunca zorla tutarak kendisine aşık olmasını bekliyor. Eğer 365 yılın sonunda Laura gitmek isterse özgürlüğüne kavuşabilecektir. kendisine aşık olması için 365 gün sürer verir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Oyuncular

   Toplam İzlenme: 113
   Yazar:
   Kategori:

   İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
   Rebecca izle (2020)

   /10

   Genç ve zengin bir adam olan Maxim, çok sevdiği karısını daha yeni kaybetmiştir. Büyük bir üzüntü içerisinde olan Maxim, biraz tatil yapmak istemiştir. Bu sırada iş araya genç ve güzel bir hizmetçiyle tanışmıştır. Kısa süre içerisinde sıkı bir ilişkileri olan Maxim ve genç hizmetçi, evlenmişlerdir. Beraber lüks ve eşsiz şatolarında yaşamaya başlamışlardır. Ancak bu hayatları ilk tanıştıkları tatil günlerinden farklıdır. Çünkü Maxim'in eski karısının ruhu sanki hala o şatonun içerisindedir. Esrarengiz bir mücadele sürerken gizli sırlar gün yüzüne çıkmaktadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

   Antebellum izle (2020)

   /10

   Başarılı bir yazar olan Veronica, kocası ve küçük kızıyla huzur içerisinde mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak belirlenen gün geldiğinde seçilmiş kişi olan Veronica, kendisini geçmiş bir zamanda hapsolmuş bir şekilde bulur. Hayal ürünü olmayan bu geçmiş gerçek ve korkunçtur. Kendisi ve kendisi gibi siyahi insanlar özgürlüklerini ve hayatlarını kaybetmiş şekilde acımasız bir hayat sürmektedir. Veronica, kendisi ve diğerlerini bu bataklıktan kurtarmak için mücadele etmesi ve gizemli sırrı ortaya çıkartması gerekmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

   kalank izle
   Kalank izle (2019)

   /10

   Hayatlarında büyük bir eksikleri olan altı kişi, ortak bir arayış içerisindedir. Hepsi hayatlarında eksik olan aşkı tamamlamak ve mutlu olmak için mücadele etmektedirler. Ve bir gün aynı arayış içerisinde olan bu altı kişinin yolları kesişecektir. Ancak bu büyük bir felaketi de beraberinde getirecektir. Husnabad kasabası aşka ulaşmak isteyen insanlar yüzünden resmen dünyadan kopmuştur. Büyük bir rekabet dönen kasabada, ayrılıklar ve yeni birliktelikler doğacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.