/10

24 Saat Açık izle

Seri katil olan eski erkek arkadaşı, Mary'ye takıntılı bir hale gelmiştir ve aralarında çıkan bir kavgada Mary onu yakmıştır. Bu olayın ardından büyük bir psikolojik sıkıntı yaşamaya başlayan Mary, 24 saat açık bir benzin istasyonunda bir gece işi bulmuştur. Sürekli birisi tarafından takip edilerek tacize uğrayan Mary'ye kimse inanmamaktadır. Ve en sonunda o gün geldiğinde Mary, çalıştığı sırada eski sevgilisinin saldırısına uğrar. Psikopat birisi olan bu katil ve Mary arasında gece boyunca büyük bir mücadele yaşanacak ve bir çok masum insan ölecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 233
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
titane izle
Titane izle (2021)

/10

10 yıldır kayıp olan oğlu Andrien'e ulaşmayı başarmış acılı bir baba, oğlunun başına gelen kötü olayları unutturmaya ve yeni bir hayata başlamak için mücadele etmektedir. Ancak acımasız bir katil olan Titane, Andrien'in peşine düştüğünde büyük bir dehşet başlayacaktır. Oğlunu korumak isteyen baba ile gözü dönmüş acımasız bir katil, karşı karşıya kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Terror Eyes izle (2021)

/10

Birbirine çok yakın üç arkadaş, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmakta ve hayatlarını her anını paylaşmaktadır. Ancak son çıktıkları ufak bir tatil sırasında dehşet dolu bir korkuyla karşı karşıya kalacaklardır. Geçmişte çok kirli ve vahşet dolu işlere imza atmış acımasız bir internet korsanı tarafından taciz edilmeye başlanan üç arkadaş, güvende olmayan hayatları için mücadele vermek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ciglik izle
Çığlık izle (2022)

/10

Geçmişte yaşanan korkunç olayların üzerinden uzun bir süre geçmiştir. Ancak ortaya çıkmış yeni bir katil, ardı arkası kesilmeyecek cinayetlerine başlamıştır. Bunun üzerine katilin öldürmek istediği masum gençleri korumak isteyen Sidney, alışmaya çalıştığı sakin hayatından çıkarak harekete geçecektir. Ancak bu katil diğerlerinden daha acımasız ve kurnazdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.