/10

2067 izle

İnsanların dünya üzerindeki anlaşmazlıkları ve rekabetleri, insanlığı yavaş yavaş yok oluşa sürükleyecektir. Artık yapılacak pek bir şey kalmamış ve insanlık yok olmakla karşı karşıya kalmıştır. Tüm dünya bu durumu düzeltmek için son hızla çalışırken cesur ve bilgili iki adam, insanlığın yok oluşunu engellemek için geleceğe doğru bir zaman yolcuğunu yapacaktır. Akıllara durgunluk getirecek şeylerle karşı karşıya kalan bu zaman yolcuları, yok oluşun eşiğindeki mahvolmuş dünyada insanlığı kurtarmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 284
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
in the shadow of the moon izle
In the Shadow of the Moon izle (2019)

/10

Philadelphia'da polis memuru olan Thomas, terfi etmek ve cinayet dedektifi olmak için işine sıkı sıkıya bağlanmıştır. Uzun yıllar boyunca yakalanamamış ve cinayetlerine hala devam eden bir seri katili yakalamak ve terfi almak isteyen Thomas, arkasında hiçbir ipucu ve delil bırakmayan seri katile kafayı takmıştır. Bu gizemli seri katile takıntılı hala gelen ve kendini kötü hissetmeye başlayan Thomas, terfi almak uğruna adeta sevdiklerinin hayatını ve kuralları hiçe sayarak hareket etmeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Godzilla vs. Kong izle (2021)

/10

Dünyanın farklı yerlerinde bulunan ve insanları kötülüklerden koruyarak dünyanın dengesini sağlayan iki kahraman yaratık Godzilla ve Kong, son kez karşı karşıya gelmiştir. İkisi de aynı mantığa hizmet etse bile aralarındaki bu güç rekabeti elbet bir gün son bulmak zorundadır. Çünkü denge sadece böyle sağlanabilir. Godzilla ve Kong, son kez birbirlerine karşı büyük bir savaş verecektir ve bu savaşın sadece bir galibi olmak zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

boss level izle
Boss Level izle (2021)

/10

Emekli bir Özel Kuvvetler subayı olan Roy, kötü adamlar tarafından takip edilmekte ve öldürülmek istenmektedir. Yatağındayken saldırıya uğrayan neyse ki ölümden son anda kurtulan Roy, ne kadar kaçsa da gün içerisinde ölmektedir. Aynı günü tekrar yaşadığının farkına varan Roy, hangi seçeneği denerse denesin ölüyor ve hiçbir şey olmamış gibi gün yeniden başlıyordur. Kendisini sonsuz bir döngüde bulan ve her seçenekte ölen Roy, bu döngüden kurtulmak için her yolu deneyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.