/10

2040 izle

İnsanoğlu, neslini büyüttükçe ve teknolojisini arttırdıkça betonlaşma konusunda çığır açmaya başlayacak ve yakın bir gelecekte dünya yeşillikten mahrum bir hale gelecektir. Ağaç ve bitki popülasyonunun azalmasından dolayı bazı sıkıntılar kendini göstermeye başlayacaktır. Ancak erken alınan tedbirler, bu durumun önüne geçebilecek derecede önemlidir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 18
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
blackpink the movie izle
Blackpink: The Movie izle (2021)

/10

Çıkışlarının başından beri dünyada büyük ses getiren Blackpink grubu, Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa isimli genç Koreli kız şarkıcılardan oluşmaktadır. Kore Pop müziğinin önemli bir parçası haline gelmiş Blackpink grubu, sayısız başarıya imza atmıştır. Ancak müziğin ardında birde hiç bilmediğimiz arka planda yaşanan olaylar ve şarkıcıların özel yaşamları vardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

io ricordo piazza fontana izle
Io ricordo. Piazza Fontana izle (2019)

/10

12 Aralık 1969 yılında yaşanan bir katliam, tüm dünyada olay konusu olmuştur. Yaşanan katliamda acımasızlık, dehşet ve kan donduracak olaylar yaşanmıştır. Katliamın ardından yaşanacak diplomatik durumlar ise ülke genelinde büyük tepkilere yol açacaktır. Saldırı sırasında babasını kaybeden genç bir kız ise tüm karışıklıklara ve duygusal olaylara rağmen ayakta kalarak babasının yaşadıklarının hesabını sormanın peşinde koşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Varsity Blues Operasyonu: Üniversiteye Giriş Skandalı izle (2021)

/10

Amerika'nın zengin, ünlü ve nüfuslu aileleri, çocuklarını hak etmediklerine üniversitelere torpil, şantaj veya rüşvet ile yerleştirmektedir. Bu olay artık o kadar büyük ve önemli bir hal almıştır ki herkes bu konu hakkında şikayetçi olmaya başlamıştır. Artan şikayetlerin ardından operasyona koyulan yetkililer, bu işin ardında daha fazla kirli ve illegal meseleyle karşı karşıya kalacaktır. Zengin ve ünlü ailelerin kirli işleri yavaş yavaş gün yüzüne çıkarken olaylar iyice karışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.