/10

2 Minutes of Fame izle

 • Tr Altyazı
 • İnternet'e çektiği küçük çaplı stand-up videolarıyla kısa sürede büyük bir başarı kazanan rutin hayata sahip bir ofis çalışanı, belkide karşısına sadece bir defa çıkacak bir şans yakalamıştır. İnternet'in getirdiği şöhret ile bir filmde oynama fırsatı yakalayan genç, bu fırsat değerlendirmek için Los Angeles'a taşınır. Çok sevdiği sevgilisini geride bırakarak hayallerinin peşinden giden genç, daha önce yaşamadığı bir hayata giriş yapar. Hayatındaki bu değişiklik karşısında büyük bir karar vermek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Oyuncular

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  saskin hirsizlar izle
  Şaşkın Hırsızlar izle (2006)

  /10

  Köklü ve büyük bir çete patronu, kendisinden uzak tutulan torununu yanına almak ve zamanı geldiğinde tüm varlığını ona devretmek için bir plan yapar. Şehrin en iyi hırsızlarından olan Thongs ve Octopus'u tutarak torununu kaçırmalarını ister. Böyle bir iş ikili hırsız için çocuk oyuncağıdır. Ancak hesaba katmayacakları şeyler devreye girecektir. Bebekle geçirdikleri vakit süresince babalık duygularını hisseden ikili, henüz masum ve küçük bir bebeği tutarsız insanların eline vermekten çekinirler. Acımasız bir çeteyi karşılarına alan iki hırsız, bebeği korumak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  yummy izle
  Yummy izle (2019)

  /10

  Genç çift, hayatlarında biraz farklılık yaratacağını düşündüğü için estetik ameliyat olmaya karar verir. Bunun için Doğu Avrupa'da bulunan eski bir hastaneye giden çift, ameliyata hazırlanmaktadır. Ancak hiç beklemeyecekleri olaylarla karşı karşıya kalacaklardır. Kendilerini umursamaz çalışanlar ve çıldırmış hastaların ortasında bulan çift, kan ve kaosun ortasında yapayalnız kalmıştır. Tuhaf ve gizli sırların yavaş yavaş açığa çıkmasıyla hastane içerisinde zorlu bir mücadele başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  tehlikeli aslar izle
  Tehlikeli Aslar izle (2006)

  /10

  Bir çok mafya olayına karışmış ve mafyaların derin bilgilerinin sahibi olan Buddy, son yaşanan olaylardan sonra intikam almak için devletle iş birliği yapmaya başlar. Bir muhbir olarak en ince ayrıltılara kadar devlete mafyaları çökertmek için yardım eder. Tabi ki dolaylı yoldan Las Vegas'ın en tehlikeli mafyalarını da karşısına almış olur. Suikastçılar, mafya liderlerinin fedaileri ve paraları askerler hepsi Buddy'nin konuşmaması için öldürmek üzere peşine düşmüşlerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.