/10

15:17 Paris Treni izle

Çocukluklarından beri sıkı arkadaş olan Anthony, Alek ve Spencer, küçük yaştan beri savaş stratejilerine çok ilgilidir. Her zaman orduda görev almanın hayaline kurmuşlardır. İniş çıkışlı kariyerleri ve hayatları onlara her zaman en iyi dersi vermiştir. En sonunda biraz tatil yapmak için Avrupa turuna çıkmanın planını yapmışlardır. Almanya'da buluşan üç arkadaş, Paris'e giden trene binerek yolculuğa çıkmışlardır. Ancak yolculuk sırasında eli silahlı bir saldırganla karşılaşan arkadaşlar, trendeki insanların hayatlarını kurtarmak Amerikan askerlerine yakışır şekilde cesurca davranmaya başlamışlardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 305
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
love and gelato izle filmizle720p
Love & Gelato izle (2022)

/10

Üniversiteye gidecek genç bir kız olan Lina, üniversite için ayrılmadan önceki son yaz tatilini hasta annesinin yanında geçirmek üzere söz verir. Roma şehrine adeta aşık olan Lina; oradaki güzel insanlarla ve çok sevdiği Roma dondurması ile son yaz tatilini geçirirken hiç ummadığı bir şey yaşayacaktır. Karşılaştığı bu şey ise Lina'nın şehirden ayrılmasını engelleyecek derecede kuvvetli bir aşk olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

watcher izle
Watcher izle (2022)

/10

Amerikalı genç bir kadın olan Julia, kocası ile birlikte hiç bilmediği bir yer olan Bükreş'e taşınır. Bu bilmediği şehirde yeni hayatına başlamak isteyen Julia, karşı evin penceresinden sürekli kendisini izleyen bir adamı fark edecektir. Kendisini sürekli izleyen adamın Bükreş'te yaşayan bir kadın katilinin olabileceğinden şüphelenen Julia'nın hayatı ve psikolojisi alt üst olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

father stu izle
Father Stu izle (2022)

/10

Düzensiz ve gelişigüzel bir hayat yaşayan Stuart Long, henüz dünyadaki benliğini bulamamış bir gençtir. Ancak Long, geçirdiği ölümcül bir kazada imkansızı başararak tekrar hayata tutunmuştur. Başından geçen bu olayın ardından tanrıya yakınlık duymaya başlayan Long, geçmiş hayatını bir kenara bırakarak tanrının yolundan gidecek ve bambaşka bir hayat yaşamaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.