/10

12 Mighty Orphans izle

1929 yılında Amerika'da yaşanan büyük ekonomik kriz sırasında bir yetim okuluna atanan Matematik öğretmeni Harvey, eskiden başarılı bir lise futbol koçudur. Matematik öğretmenliğine atanan ancak okul müdürünün isteği üzerine okulun amatör futbol takımını çalıştırmaya gönüllü olan Harvey, zayıf, sağlıksız ve tecrübesiz bir grup yetime futbol çalıştırmaya başlayacaktır. Henüz uzun bir yolun başında olan futbol takımına koçluk eden Harvey'in işi hiçte kolay olmayacaktır. Ancak tecrübeli ve prensipli bir insan olan Harvey, takımını turnuva şampiyonu yapma konusunda kararlıdır ve sonuna kadar mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 32
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
yuli izle
Yuli izle (2018)

/10

Doğuştan gelen büyük bir dans yeteneğine sahip olan Carlos'un, henüz çok küçük yaşlarından itibaren iyi bir dansçı olacağı apaçık ortadadır. Ancak kendi yolunu çizmek isteyen ve dansçı olmak istemeyen Carlos, babasının zoruyla bu istemediği kariyerden gitmek zorunda kalmıştır. Ve önemli bir fırsat Carlos'un kapısını çaldığında ise genç adam hayatının en büyük kararlarından birisini vermek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Benedetta izle (2021)

/10

Sıradan bir rahibe olan Benedetta, dine olan inancı ve doğuştan gelen cinsel dürtüleri yüzünden İsa'nın kendisi eş olarak seçtiğine inanmaktadır. Bu durum nedeniyle kiliseler ve diğer insanlar tarafından saygı ve kutsallıkla tanınan Benedetta, kendisi gibi tutkulu bir genç kız ile tanışır. Tüm engellere rağmen ikilinin arasında yaşanmaya başlayan eşcinsel ilişkisi ise büyük olaylara yol açacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Charming the Hearts of Men izle (2020)

/10

Uzun süredir görmediği Amerika'nın güneyine, doğduğu memlekete dönen Grace, tek başına yaşayan zeki ve huzur yanlısı bir kadındır. Ülkenin güneyinde ayrımcılığın ve ırkçılığın bol olduğunun farkına varan Grace, bu ayrımcılığı ortadan kaldırmak için harekete geçecektir. Çekiciliğini, güzelliğini ve zekasını kullanan Grace, bir politika adamıyla iş birliği yapacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.